One Piece 2

Grafik
3
Oyun zevki
3.5
Oynanabilirlik
4
Topluluk
2.5
Toplam puanı
3

One Piece 2 – Korsanların kralı ol!

Tarayıcı tabanlı MMORPG – Manga hayranları dikkat! One Piece 2, Joygames’in korsan klasiği One Piece’in muhteşem ve ücretsiz devamı. Manga serisi One Piece’i tanımayanlar da bu oyunu yine de denemeli. Bizimle birlikte denizlere açılın ve tüm zamanların en büyük korsanı olma yolculuğuna çıkın!

 

Şimdi oyna

One Piece 2’nin oyun prensibi

One Piece 2, her iyi ücretsiz MMORPG gibi bir karakter yaratmakla başlıyor. Burada değişik güçlü ve zayıf yönleri olan dört farklı sınıf arasında seçim yapabiliyoruz. Sınıfımızı seçtikten sonra hemen ilk görevlerimize başlıyoruz. Bunun güzel yanı ise görevlerimizi orijinal manga karakterleri tarafından almamız ve kendimizi böylece anında One Piece dünyasının bir parçası gibi hissetmemiz! Manga tarzında olan ve One Piece 2’nin harika atmosferine önemli katkı sağlayan oyun grafikleri de çok güzel. Efsanevi korsan hazinesi ‘One Piece’in peşine düşmeye hazır olun!

Aksiyon dolu dövüş sistemi:

One Piece 2’de düşmanlarınızla tek başınıza değil, grup halinde mücadele ediyorsunuz! Korsan tayfanızın her bir üyesi, bir çarpışmayı lehinize çevirebilecek özel kabiliyetlere sahip. Şarjlı tüfek atışlarından tutun şiddetli yumruk kombolarına ve dehşet verici büyülere kadar bir savaş meydanını titretecek her şey var! Tabii ki bu özel atakların animasyonları da çok güzel ve görülmeye değer. Manga serisinden tanıdığımız birçok karakteri tayfamıza katabiliyor olmamız da ayrıca sevindirici!

Başarılı donanım sistemi:

One Piece 2’nin korsanları tabii ki tamamladıkları görevlerin karşılığını alıyor. Böylece kısa bir sürede bir sürü harika eşyaya sahip oluyoruz. Bunların arasında keskin kılıçlar, parlak yüzükler ve yeni zırhlar gibi mükafatlar bulunuyor. Hangi eşyaların gücünüzü artırdığını Battle Power (dövüş gücü)  değeri üzerinden anlaşılıyor. Yani oyuncu olarak bunları hesaplamanız gerekmiyor ve tamamen eğlenceli oyun görevlerine konsantre olabiliyorsunuz. Bunun dışında eşyalarınızı  kudretli mücevherlerle de güçlendirebiliyorsunuz!

Heyecan verici etkinlik sistemi:

Oyun geliştiricisi Joygames, oyunculara çok özel bir etkinlik sistemi sunuyor. Her gün bir korsanın neredeyse tüm görevlerini içeren birbirinden farklı etkinlikler var. Mesela korsanlık konusundaki bilginizi bilgi yarışmasında test edebilirsiniz. Burada ne kadar çok doğru cevap verirseniz o kadar çok ödül alırsınız. Hazine avı da tabii ki eksik kalamaz! Muazzam hazineleri aramaya başlamadan önce bir hazine haritası bulmanız gerekiyor. Ama dikkatlı olun çünkü hazineler de yağmalanabiliyor!

Korsan geminizi inşa edin ve geliştirin:

Bir korsanın olmazsa olmazı elbette bir gemidir. One Piece 2’de tabii ki geminizi geliştirme ve iyileştirme imkanınız da var. Örneğin yeni toplar alabilirsiniz. Bunlar çarpışma gücünüzü artırıp düşmanlarınızın gözünü korkutacaktır! Fakat iyi bir gemi için toplardan fazlası gerek. Bundan dolayı gemi direğini, güverteyi ve yelkenleri de değiştirip kendi tarzınıza uyarlayabilirsiniz. Serinin hayranları, aynı karakterler gibi gemilerin de orijinal mangadan alındıklarını hemen fark edecektir. Yani hem tayfanızı hem de geminizi geliştirip korsanların kralı olma yolunda ilerleyin!

One Piece 2’nin özellikleri

  • Oynaması ücretsiz: Kaydolun, karakterinizi yaratın ve direkt tarayıcıda oynamaya başlayın!
  • Harika manga grafiği: One Piece 2, size seriden tanıdığınız rengarenk ve canlı manga dünyasını sunuyor.
  • Heyecan verici etkinlikler: İster korsanlık bilgi yarışması olsun ister hazine avı – One Piece 2 size heyecan verici günlük etkinlikler sunuyor.  Sıkılmak yok!
  • Aksiyon dolu çarpışmalar: Tayfanızla birlikte donanmaya ve başka korsanlara karşı mücadele edin!
  • Kapsamlı gemi inşası: One Piece dünyasının denizlerini elde ettiğiniz farklı gemilerle keşfedin!
  • Etkili donanım sitemi: Gitgide daha güçlü donanım elde edin ve dövüş gücünüzü artırın.

Şimdi oyna

One Piece 2 inceleme sonucu

Ücretsiz tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu One Piece 2, sadece serinin hayranlarına değil, tüm MMORPG severlere hitap ediyor! Tabii ki manga ve anime serisinin hayranları için tanıdık karakterlerle karşılaşmanın ayrı bir özelliği var. Fakat bu tarayıcı tabanlı MMORPG, seriyi tanımayanları da kendine bağlamayı biliyor. Eğlenceli dövüş sistemi ve farklı korsan görevleri sayesinde hemen oyun dünyasının içine çekiliyorsunuz. Hızlıca büyüyen tayfanızın yanı sıra devamlı kazandığınız yeni kabiliyetler ve silahlar da büyük bir zevk veriyor. Tabii ki One Piece 2’nin burada sayamadığımız birçok özelliği daha var. Güzel manga dünyasının cazibesini tecrübe edin ve One Piece 2’nin sunduğu imkanları keşfedin. Biz gemimizle hâlâ hazine avındayız!

Ekran One Piece 2

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*