Grand Prix Racing Online

Grafik
1.5
Oyun zevki
1.5
Oynanabilirlik
2
Topluluk
2
Toplam puanı
1.5

Grand Prix Racing Online – Hamilton, Schuhmacher, Vettel, Sen?

Formula 1 simülasyonu – Grand Prix Racing Online, kendi yarış takımınızı yönettiğiniz ücretsiz bir tarayıcı oyunu. Mücadeleniz, en alt sınıflarda kırık dökük otomobillerle başlayıp sizi Formula 1’e kadar taşıyor. Bunun ne denli eğlenceli olduğunu sizin için inceledik…

Şimdi oyna

Grand Prix Racing Online oyun prensibi

Grand Prix Racing Online’da, bir yarış takımının patronusunuz. Menajer olarak sürücü ve teknik direktörleri işe almakla sorumlusunuz. Araç, sıralama turu ve yarıştan önce yarış pistinin özelliklerine göre ayarlanmalı. Ücretsiz Manajer oyununda, yarış personeliyle gün boyunca ilgilenmeli ve sponsorlarla kontrat yapmalısınız.

Hafta başına 2 olmak üzere, her sezon 17 yarış var. İdare işleri, yarış başına yaklaşık 1 saat alıyor. Ama, her yerde olduğu gibi, burada da ne kadar çok emek harcarsanız o kadar çok kazanırsınız. Sürücü seçimi veya ayarlar için fazladan sarf ettiğiniz en ufak çaba bile, yükseliş ve düşüş arasındaki fark olabilir.

Grand Prix Racing Online’da, yarışları canlı yayında takip edebilirsiniz. Bu arada başka menajerlerle chat yapabilir ve olası iyileştirme potansiyellerini düşünebilirsiniz. Yarış stratejisini, sürücü özellikleri ve hava raporuna göre seçmek de önem taşıyor.

Ücretsiz yarış menajerlik oyununda, arkadaşlarla veya dünyanın dört bir yanından insanlarla bir takım kurup beraberce Takım Şampiyonasına da katılabilirsiniz. Ayrıca bu takımların üyeleri, daha çabuk başarılı olmak için birbirlerini destekler.

Grand Prix Racing Online’ın özellikleri

  • Ücretsiz tarayıcı oyunu / free-2-play: Grand Prix Racing Online, tamamen ücretsiz oynanabilir. Sitemizdeki butona tıklayıp kaydolduktan sonra hemen motoru çalıştırabilirsiniz.
  • Hurda arabadan Formula 1 yarış arabasına: Amatör ve hurdalık arabalardan oluşan derme çatma takımınızı, başarılı bir yarış takımına çevirin.
  • Sponsorlar ve takım üyelerinizle sözleşme yapın: İkna gücünüzü, sponsorlar ve ekibinizle yürüteceğiniz çeşitli kontrat görüşmelerinde kanıtlayın.
  • Takım modu: Takım modunu, arkadaşlarınızla birlikte oynayın ve çeşitli takım işlevleri ve değişik primlere sahip bir yarış takımını idare edin.
  • Canlı yarışlar: Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı, heyecanlı canlı yarışlarda, takımınızı ve yarış arabalarınızı idare ederek taktik kurnazlığınızı sınayın.

Şimdi oyna

Grand Prix Racing Online inceleme sonucu

Ücretsiz Formula 1 simülasyonu Grand Prix Racing Online, şu an tarayıcıda oynanabilen az sayıdaki Grand Prix menajer oyunlarından biridir. Fakat eğlenceli Formula 1 menajer oyunu, kolaylıkla bu yükün üstesinden geliyor. Çok çeşitli menajer görevleri ve takım modu, sizi uzun süre eğlendirecek. Ancak ücretsiz tarayıcı menajer simülasyonunun yapımcıları, grafiklere biraz daha fazla önem verebilirlerdi. Ama Grand Prix Racing Online, yine de iyi bir Formula 1 tarayıcı menajer oyunu olarak, hem fazla örneği olmayan çevrimiçi spor türünün sevenleri için hem de yeni başlayanlar için hoş bir tecrübe olacaktır.

Ekran Grand Prix Racing Online

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*