CrossOut

Grafik
3
Oyun zevki
2.5
Oynanabilirlik
2.5
Topluluk
2.5
Toplam puanı
2.5

CrossOut – Kendi savaş makinenizi yapın!

Shooter / aksiyon oyunu – Herkes silah başına! Yapımcı Gaijin Entertainment’in ücretsiz shooter / aksiyon oyunu CrossOut, adeta War Thunder’ın çılgın bir versiyonu gibi! Türlü türlü savaş araçları üretip, yıkım ve deliliğin hüküm sürdüğü kıyamet sonrası bir dünyada yaşam mücadelesi verin. Gaijin Entertainment’in yeni oyununda neler mi var? İncelememizi okuyup öğrenin.

Resmi CrossOut fragmanı

 

Şimdi oyna

CrossOut’un oyun prensibi

CrossOut uzak bir gelecekte geçiyor. İnsanlığın büyük kısmı gizemli bir hastalık nedeniyle hayatını kaybettikten sonra, kanun ve düzenin yerini kaos ve çılgınlık alır! Aynı War Thunder ya da World of Tanks’teki gibi, oyuna garajınızda başlıyorsunuz. Ama diğer oyunların aksine savaş araçlarınızı baştan sona kendiniz tasarlayıp yapıyorsunuz! Böylece cipler, tanklar ve hatta  hovercraft tipi araçlar ortaya çıkıyor! Çarpışmadan çarpışmaya garajınızda kullanabileceğiniz yeni parçalar elde edebiliyorsunuz. Ama oyuna başlamadan önce tabii ki ilk olarak ücretsiz bir hesap açıp oyun istemcisini yüklemeniz gerekiyor. Bundan sonra aksiyon başlayabilir!

Eşsiz savaş araçları:

Yukarıda belirttiğimiz gibi CrossOut’ta kendi araçlarınızı tasarlıyabiliyorsunuz. Peki bu tam olarak ne anlama geliyor? Bu, aracınızı baştan sona kendi isteklerinize göre temelden oluşturabileceksiniz demektir! Aracınız tekerlekli mi olsun, zincirli mi olsun ya da havada mı dursun? Karar sizin! Silah konusunda da birçok seçenek mevcut! Bunlar arasında ısı güdümlü füzeler, minigunlar, makineli tüfekler, toplar ve dahası var! Aracınızın zırhını da isteklerinize göre belirleyebilirsiniz. İster ağır zırhlı tank olsun ister hafif ve çevik bir silah platformu! Biz bu kadar seçeneğe hayran kaldık!

Harika hasar modeli:

Zamanınızın çoğunluğunu düşman araçlarını hedef alarak geçirdiğiniz bir oyunda iyi bir hasar modeli çok önemlidir. CrossOut’ta, düşmana isabet eden atışlarda bazı modülleri de etkisiz hale getirmiş oluyorsunuz. Mesela düşmanın tekerleklerini patlatabiliyorsunuz veya tepesindeki silahları hedef alabiliyorsunuz! Ama dikkat, tabii ki bu kurallar sizin için de geçerli! Tamamen tahrib olmuş aracınızla oyunda kalmaya çalışıp son gücünüzle düşmanı yok etmek çok keyif verici!

Pazar yeri özelliği:

Oynamaya başladıktan kısa süre sonra CrossOut’ta inanılmaz sayıda araç parçası olduğunu fark edeceksiniz! Silah sistemleri, zırhlar, motorlar, yardımcı sistemler ve koçbaşı bu parçalardan sadece bazıları. Belirli bir parça arıyorsanız oyuna dahil olan pazar yerinde başka oyuncularla ticaret yapabilirsiniz. Böylece sizde fazlaca bulunan veya gerek duymadığınız modüllerden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca parçaların farklı nadirlik dereceleri var. Yani çok nadir ve olağanüstü modüller toplamak isteyenler umduklarını bulacaktır!

Heyecanlı çarpışmalar:

Tabii ki CrossOut’ta asıl önemli olan bu özellikler değil. Önemli olan heyecanlı çarpışmalar! War Thunder tarzında, güzel görsellere sahip bir oyun dünyasında mücadele ediyorsunuz. Fakat CrossOut, çılgın oyun araçları sayesinde, tipik tank çarpışmalarından daha dinamik bir oynanışa sahip. Farklı özellikleri sahip araç türleri arasından kendi oyun tarzınıza uyan bir savaş aracı yaratıp mücadeleye atılın. CrossOut’ta daima sürprizlere hazır olmalısınız!

CrossOut’un özellikleri

  • Tamamen ücretsiz: Oyun işte böyle oynanır! Ücretsiz bir hesap açın, istemciyi yükleyin ve aksiyona başlasın!
  • Eşsiz savaş araçları: Kendi savaş makinenizi tasarlayın ve savaş meydanlarını altüst edin.
  • Harika hasar modeli: Düşmanınızın tekerleklerini, zincirlerini ve silahlarını tahrip edin – isabet eden her atışla modülleri tek tek etkisiz hale getirebiliyorsunuz!
  • Pazar yeri özelliği: İhtiyaç duymadığınız parça ve modülleri pazar yerinde değiş tokuş edin veya nadir parçaların peşine düşün!
  • Heyecanlı çarpışmalar: CrossOut size War Thunder tarzı aksiyon sunuyor, ama kendi tasarladığınız çılgın araçlarla!

Şimdi oyna

CrossOut inceleme sonucu

Mad Max ve War Thunder’ın bir araya geliyor! CrossOut, shooter ve aksiyon türü oyunlara yeni bir soluk getiriyor. Kendi araçlarınızı tasarlayıp rakiplerinize karşı savaşa sürün. İmkanlar sadece hayal gücünüzle sınırlı! İster uçan tank olsun ister ağır bir füze platformu – nasıl isterseniz öyle olsun. Sayısız araç parçası ve modülü sizi bekliyor. Biz yapımcı Gaijin’in yeni eserini çok beğendik ve herkese bu ücretsiz aksiyon oyununu denemeyi tavsiye ederiz!

Ekran CrossOut

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*