Athena Online

Grafik
4.5
Oyun zevki
4.5
Oynanabilirlik
4
Topluluk
4.5
Toplam puanı
4

Athena Online – Karanlık güçler dünyayı işgal ediyor

Tarayıcı tabanlı fantezi MMORPGProficient City’nin yeni ücretsiz MMORPG’si   Athena Online’in dünyasında aslında her şey çok güzeldi. Ta ki kötülüğün orduları dünyayı tehdit etmeye başlayıp tanrıça Athena üç kahramanı yardıma çağırana kadar. Biz de bu çağrıya kulak verdik ve Athena Online’in dünyasını inceleyelim dedik.

Resmi Athena Online fragmanı

Şimdi oyna

Oyun prensibi

Önceden MMORPG oyunları oynadıysanız Athena Online’teki birçok şey size tanıdık gelecektir. Yeni bir karakterle devamlı seviyenizi yükseltmek ve kazandığınız tecrübe puanları ve altın ile karakterinizin gelişimini sağlamak gibi. Yeni teçhizatlar, yetenekler ve güçlü müttefiklerin desteği de Athena Online’teki karanlık güçlere karşı sürdürdüğünüz mücadelenizde size yardımcı olacaktır. Bütün bunların yeterli olup olmadığını ise oyunun karanlığa gömülmüş dünyasına ayak bastığınızda anlayacaksınız.

Malum şüpheliler:

Athena Online’te sunulan oynanabilir karakter sınıfları ilk bakışta az görünebilir. Karakter sınıfları rol yapma oyunlarının tipik üçlüsü olan savaşçı, okçu ve büyücüden ibaret. Güçlü savaşçı yakın mesafeden savaşırken okçu ve büyücü uzak mesafeden düşmanları ok ve büyülerle hedef alıyor.  Sınıflar klasik rol yapma oyunu kalıbına uysa da yine de kendi aralarında yeterli olup saatlerce eğlendirecek bir çeşitlilik sunuyorlar.

Çatışmalarla dolu bir dünya:

Athena Online’in dünyası baştan sona çatışmalarla dolu. Athena Online’te bir yandan iyiyle kötünün kaçınılmaz mücadelesi sürerken diğer yandan da lonca savaşları, sayısız dünya bossu ve PvP arenaları da savaşmaya doyamayanlar için bolca mücadele imkanı sunuyor. Özellikle yeni etkinliklerin ve başka içeriklerin sunduğu çeşitlilik göz dolduruyor. Hoşumuza giden diğer bir konu da bilhassa PvP oyuncularının seveceği sunucular arası etkinlikler. Athena Online’te kimin bir numara olduğunu da bunlar sayesinde belirlemek mümkün oluyor.

Zorluklara ayak uydurun:

Athena Online’te oyuncu başlangıçta kolayca düşmanlarını alt edebilse de oyun tabii ki zamanla gitgide zorlaşıyor. Düşmanlarınızın hem verdiği hasar hem de hayat puanları artıyor. Bazı sürprizlere de hazır olun. Sanal hayatınızın aniden bitmemesi için kullandığınız teçhizatı daima yenileyip güncel tutmanız gerekiyor. Bunun için farklı iyileştirmeler veya başka yollarla silahlarınızın istatistiklerini düzeltebilirsiniz. Zaten PvP sevenler de en küçük avantajın bile arenada galibiyet ve mağlubiyet arasındaki farkı belirleyebildiğini bilecektir.

Athena Online’in özellikleri

  • Ücretsiz oynanabilir: Sadece kaydolun ve oyuna başlayın. Athena Online’i ücret ödemeden oynayıp gerçek ödüller bile kazanabilirsiniz.
  • Üç oynanabilir sınıf: Okçu, savaşçı ve büyücü sınıfları sizi Athena Online dünyasında bekliyor.
  • Çatışmalarla dolu bir dünya: İyiyle kötü arasındaki mücadelenin yanı sıra lonca savaşları ve PvP çarpışmaları da savaşma yeteneğinizi sınayacak.
  • Sayısız uyarlama seçeneği: Daima en iyi donanıma sahip olmak işinizi kolaylaştıracaktır; bu yüzden başlangıçtan itibaren çok sayıdaki uyarlama ve iyileştirme seçeneğini kullanın.
  • Kolay giriş: Athena Online, MMORPG türü oyunlara yeni başlacaklar için iyi bir giriş imkanı sunuyor.

Şimdi oyna

Athena Online inceleme sonucu

Kötülüğün orduları iyiliğin güçlerine karşı, yani çok klasik bir senaryo. Athena Online her şeyden önce sağlam temellere sahip bir MMORPG tecrübesi sunuyor. Oynanabilir sınıflar bakımından bir sürprizle karşılaşmayacaksınız ve karakter sınıflarının arasındaki fark belirgin olsa da daha fazla seçenek tabii ki daha iyi olurdu. Ama bu ücretsiz MMORPG’nin güçlü yönü başka bir alanda. Athena Online’teki sayısız ve çok çeşitli PvE ve PvP etkinlikleri uzun süreli oyun motivasyonu sağlıyor. Ayrıca Athena Online, oyun başlangıcındaki düşük zorluk seviyesi nedeniyle henüz MMORPG’lerle tecrübesi olmayan oyuncular için de ideal bir giriş imkanı sunuyor.

Ekran Athena Online

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*