Wargame 1942

Grafik
3.5
Oyun zevki
3.5
Oynanabilirlik
3.5
Topluluk
3.5
Toplam puanı
3.5

Wargame 1942 – II. Dünya Savaşı tarayıcınızda!

Tarayıcı tabanlı savaş oyunu –Bir tarafta Sovyetler ve Amerikalılar, diğer tarafta Almanlar! Hangi tarafı seçeceksin? II. Dünya Savaşı döneminde geçen ücretsiz tarayıcı oyunu Wargame 1942, üs kurma ve taktiği birleştiriyor. Dersert Operations’un yapımcıları, kendi çıtalarına yükseltip otantik bir oyun havası yaratabildiler mi? Sizin için bu tarayıcı tabanlı II. Dünya Savaşı oyununu inceledik…

Resmi Wargame 1942 fragmanı

Şimdi oyna

Oyun prensibi:

Ücretsiz tarayıcı tabanlı savaş oyunu Wargame 1942’de, Müttefik Devletler (Fransa, İngiltere vs.) veya Mihver Devletleri’nden (Almanya vs.) birine ait bir askeri üssün komutasını üstleniyorsunuz. Wargame 1942’de, başka savaş oyunlarının aksine, hemen etrafa ateş açmaya başlamıyorsunuz. Klasik bir strateji oyunundaki gibi, öncelikle kendi üssünüzü kurmanız gerekiyor. Sadece iyi bir taktik ve büyük beceriyle sonra başka oyuncularla başa çıkabilmeniz mümkün.

Üs kurumunun önemi:

Wargame 1942’de, sürekli olarak başka oyuncularla mücadele içindesiniz. Yani en iyisi, rakiplerinizin saldırılarını önceden engellemektir. Bunun için, güçlü savunma yapıları gerekli. Bunları inşa edebilmek için önce gerekli hammaddeler toplanmalı. Yani petrol kulelerine, rafinerilere, fabrikalara ve bankalara ihtiyacınız var. Üniversitelerden, kışlalardan ve silah fabrikalarından askeri birlikler toplamayı unutmamalısınız. Silahlı mücadeleye atılmadan önce yapılacak çok şey var.

Doğru karışım:

Wargame 1942’de, karada, havada ve suda çarpışıyorsunuz. Her tarafın keskin nişancı, asker, tank, uçak gemisi ve bombardıman uçağı gibi farklı birlikleri bulunuyor. Başka oyunculara karşı olabildiğince etkili olmak için, ordunuzun her türden birlikler içerip iyi bir karışıma sahip olmasına dikkat edin. Eğer düşmanı karada yenebilecek piyade birlikleriniz yoksa, iyi bir donanmanın da yapabileceği fazla bir şey yoktur.

Bol seçenek:

Wargame 1942, başarılı çarpışmalardan sonra oyuncuya, ordularını yeni teçhizatla donatabilmesine imkan tanıyor. Oyunda, İkinci Dünya Savaşı dönemine ait çok sayıda askeri birlik ve birçok farklı kalite sınıfı ile özelliği bulunan binlerce araç gereç arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca her millet, kendine has özel birliklere, binalara ve araç gereçlere sahiptir.

Takım oyunu avantajlı:

Wargame 1942’de, hem saldırma hem de savunma amaçlı ittifaklar yararlıdır. İş birlikleri, kendi üssünüzü daha çabuk kurmaya yardımcı olurlar ve büyük muharebelerde kazanma şansınızı yükseltirler. Wargame 1942’nin ittifak sistemi, size çok sayıda olanak tanıyor. Örneğin ittifak vergisi toplayabiliyor ve bu şekilde elde edilen paraları ittifak primlerine veya daha güçlü askeri birliklere yatırabiliyorsunuz.

Özellikler:

  • Süper grafik: Wargame 1942, tamamen tarayıcı ile oynanabiliniyor ve olağanüstü üç boyutlu grafiklere sahip
  • Geniş kapsamlı silah seçenekleri: Ordunu, sayısız farklı kara, hava ve deniz birlikleriyle donat
  • Yararlı diplomasi: Başka oyuncularla savunma veya saldırma amaçlı askeri ittifaklar kur
  • Karlı ticaret: Üssünü veya ordunu geliştirecek parayı elde etmek için, ürettiğin ya da ele geçirdiğin ürünleri sat
  • Devasa topluluk: Binlerce oyuncu, senin tarafından fethedilmeyi bekliyor!

Şimdi oyna

Wargame 1942 inceleme sonucu

Wargame 1942, başarılı bir üs kurma ve savaş oyunu karışımı. Ücretsiz tarayıcı oyununa giriş, biraz daha kolay olabilirdi. Bu durum, Wargame 1942’nin sunduğu ve onu birçok oyundan farklı kılan çok sayıdaki olanaktan kaynaklanıyor. Oyuna başlangıç, çok iyi ve yardımsever olan çok iyi bir topluluk trafaından kolaylaştırılıyor. Wargame 1942’nin grafikleri, tarayıcı tabanlı bir oyun için gerçekten çok güzel.

Ekran Wargame 1942

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*