War Thunder

Grafik
4
Oyun zevki
4
Oynanabilirlik
4
Topluluk
4
Toplam puanı
4

War Thunder – Pearl Harbor bilgisayarınızda

Aksiyon savaş simülasyonu – II. Dünya Savaşı’nı bir kez de havadan görmek istiyor musunuz? Gaijin Entertainment’in ücretsiz uçuş simülasyonu War Thunder, kısa süredir açık beta evresinde bulunuyor ve daha şimdiden 3 milyon oyuncuya sahip. Bu sadece bir hype mı yoksa gerçekten iddialı bir uçak shooter oyunu mu? Sizin için inceledik. . .

Resmi War Thunder fragmanı


Şimdi oyna

Oyun prensibi

Ücretsiz çok oyunuculu shooter War Thunder, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Oyun, savaş senaryosuna uygun olarak sizi fazla bekletmiyor: Hemen başlıyorsunuz! Oyunun başlangıcında, 1930 ila 1950 arası dönemin çeşitli uçaklarından birini seçiyorsunuz. Bunların yanısıra, devasa uçak sayısını daha da genişleten dönemin prototipleri arasından birini de seçebilirsiniz.

Değişik oyun modları:

Üç oyun modu arasında seçebileceğinizi özellikle belirtmeli: Arcade modunda fevkalade zorlu PvP çatışmaları sizi bekliyor. Asıl önemli şeylere odaklanabilmeniz için, bu modda kontroller kolaylaştırılmış. Tüm ehemmiyetsiz görevleri, yardımcı pilota devredebilirsiniz. Silah ve mühimmatınız sınırsız.

Eğer gerçekçiliği daha çok seviyorsanız, War Thunder bir tarihi moda da sahip. Tarihi modda gerçek tarihi muharebeleri canlandırabilir ve belki de savaşın sonucunu değiştirebilirsiniz. Gerçekte olduğu gibi, yakıt ve mühimmat ihtiyacınız için gerekli havaalanlarına ve uçak gemilerine uçmalısınız.

Daha da çok gerçekçilik isteyenleri ise gerçekçi mod bekliyor. Bu oyun modu, gerçek bir uçuş simülatörüne çok yakın. Hava hakimiyetini kazanmak için pervane den kanatlara kadar her şeyi kendiniz ayarlamalısınız.

Çok çeşitli misyonlar:

Sanki oyun modları yetmiyormuş gibi, War Thunder’ın yapımcıları size daha fazlasını da sunuyor. Farklı oyun modları için “Kara Saldırısı”, “Hakimiyet” ve “Operasyonlar” gibi çeşitli misyon türleri bulunuyor. Bunları tek başınıza ya da arkadaşlarınızla co-op modunda tamamlayabilirsiniz. Özellikle co-op modunu çok beğendik. War Thunder, böylece hem bol hem de uzun süreli eğlence sağlıyor.

Takım oyunu ve ittifaklar:

War Thunder’da hedefinize çabukça ulaşmak için oyundaki arkadaşlarınızla yakın işbirliği içinde olmalısınız. Bunun için ücretsiz savaş oyunu, yazılı ve sesli chat sunuyor. Konuşmalarınızı kimin dinleyebileceğine her zaman siz karar veriyorsunuz ki böylece strateji değişikliği yapabilir ve komplolar kurabilirsiniz.

MMO Shooter oyununda, şimdiye kadar canlı bir ittifak sistemine sahip birçok filo (ittifak) kuruldu. Müttefikleriyle birlikte düşman gruplara karşı savaşıyorlar. Grup liderliği yapmak isteyenler, kendi ittifakını kurma imkanına sahip.

Oyun hakkında şimdilik bu kadar, peki ya oyunun grafikleri ne durumda? Oynaması ücretsiz oyunların son yıllardaki grafiksel gelişimi oldukça etkileyici. War Thunder ise bu alanda bir adım daha ileri gidiyor. Oyun dünyasının bitmek bilmeyen, bol ayrıntılı bölgeleri, oyuncuyu nefes kesen grafikleri ile büyülüyor.

War Thunder’ın özellikleri

  • Çeşitli oyun modları: War Thunder, şu anda 3 farklı oyun moduna sahip (Arcade, Tarihi, Gerçekçi)
  • Heyecanlı görevler: Kara Saldırısı, Hakimiyet ve Operasyonlar gibi çeşitli misyon türleri mevcut
  • Otantik silahlar: II. Dünya Savaşı’na ait devasa gerçekçi uçak, silah ve donanımlı silah deposu
  • Süper grafik: Hem bölgelerde hem de uçaklarda nefes kesen ayrıntılı grafikler
  • Kapsamlı takım oyunu: Gelişmiş takım ve klan sistemi, co-op misyonları ve chat desteği

Şimdi oyna

War Thunder inceleme sonucu

War Thunder’ın iddia edildiği kadar iyi olduğuna dair kuşkulularımız vardı. Fakat: Gaijin Entertainments, kelimenin tam anlamıyla bomba gibi bir oyun sunuyor. Olağanüstü grafikler, sonsuz oyun dünyaları ve her oyuncuya uygun oynanışı sağlayacak iyi düşünülmüş oyun modları, Bir ücretsiz çevrimiçi shooter oyunundan daha ne istenebilir ki? War Thunder’ı mutlaka herkese tavsiye ederiz.

Özel bilgi: War Thunder’da şu an sadece uçaklar kullanılabiliyor. Ama ilerdide yamalarla tarihi tanklar ve savaş gemileri de oynanabilir birlikler olarak eklenecekmiş. Yani: Havada, karada ve suda mücadele/

Ekran War Thunder

Yapılan Yorumlar War Thunder

  • Oyun grafikleri ve uçak detayları mükemmel AMMAsı var. Uçakları kontrol etmek çok güç, alışmak için çok saatler, günler ve haftalar harcamanız gerekiyor. En önemlisi oyunu indirmek ve kurmak için harcayacağınız sürede saçlarınız beyazlıyor. Bunları bilerek oyunu oynamaya kalkınız.

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*