Vikings: War of Clan

Grafik
4.5
Oyun zevki
4.5
Oynanabilirlik
4.5
Topluluk
4.5
Toplam puanı
4.5

Vikings: War of Clans – Bütün zamanların en güçlü Viking lideri ol!

Viking tarayıcı oyunu – Denize açılın – yağma zamanı! Geliştirici Plarium, tarayıcı oyunları dünyasını yeni oyunları ile fethetmeye aday. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Vikings: War of Clans sizi Vikinglerin sert dünyasına davet ediyor. Hükmün silah gücüne dayandığı bu dünyada yağma ve fetihlerle Vikinglerin lideri olmak için mücadele ediyorsunuz! Strateji ağırlıklı bu tarayıcı oyununu sizin için mercek altına aldık.

Resmi Vikings: War of Clans fragmanı

Şimdi oyna

Vikings: War of Clans’in oyun prensibi

Vikings: War of Clans, tarayıcı tabanlı bir strateji oyunudur ve Vikinglerin çağında geçmektedir. Yolculuğunuza bir Viking köyünün lideri olarak başlıyorsunuz ve bütün Vikinglerin reisi olma yolunda galip çıkmanız gereken birçok muharebe sizi bekliyor! Başlangıçta kampınız boş denecek durumda ve neredeyse hiç bir binaya sahip değilsiniz. Tam olarak nasıl ilerleyeceğiniz size kalmış olsa da, oyun size ilk adımlarınızda yardım edecek iyi bir rehber fonksiyonu sunuyor. Böylece strateji oyunları konusunda tecrübesiz oyuncular da kısa sürede oyuna alışıyor! Temel binaları inşa ettikten sonra ilk akınlarınıza çıkmaya hazır sayılırsınız. Savaşçılarınızı civardaki bölgelere gönderip bolca ganimet elde edin. Vikinglerin çağı çok zorluydu, sadece en iyi savaşçılar hayatta kalabiliyordu! Ücretsiz Vikings: War of Clans’de gerçekten yapılacak çok şey var ve oyuna dahil edilen rehber fonksiyonu gerçekten çok faydalı. Hoşumuza giden diğer şeyleri de en önemli oyun özelliklerini ele alarak şimdi sunacağız!

Muhteşem grafikler:

Asıl oyun içeriklerini ele almadan önce, Vikings: War of Clans’in gerçekten harika grafiklerine değinelim. Kampınız ufak bir koyda bulunuyor ve çok güzel bir şekilde anime edilmiş şelaleler bu koya dökülüyor. Genel olarak oyun animasyonlarla dopdolu! İster düşman gemilerine ateş topları fırlatan mancınık olsun, ister düşman birliklerini döven savaşçılarınız – animasyon kalitesi konusunda Vikings: War of Clans çoğu tarayıcı oyunundan üstün! Oyunda çokça bulunan ayrıntılar da ayrıca çok hoş. Mesela savaşçılarınızı kampınızda talim yaparken izleyebilirsiniz. Kampınızda duyulan kılıç sesleri gerçekten güzel bir atmosfer yaratıyor! Kolayca anlaşılan dünya haritasıyla akın planlaması da işten bile değil.

Çeşitli görevler:

Vikings: War of Clans, çok yönlü görevleri ve büyük bir çeşitlilik sunan oyun tasarımıyla göz dolduruyor! Oyunun büyük bir kısmını kendi üssünüzde geçiriyorsunuz. Oyunun başlagıcında size kaynak sağlayacak önemli binalar inşa ediyorsunuz. Maden ocakları ve çiftlikler kurulduktan sonra demirciler ve malikaneler inşa ediliyor. Tüm binaların önemli işlevleri var ve kampınız kısa sürede küçük bir şehire dönüşecektir! Üssünüzde savaşçılarınızı da eğitip donatıyorsunuz. Ambarlarınız boşaldıysa, onları savaşçılarınızı toplayıp etrafdaki köyleri yağmalayarak yeniden doldurabilirsiniz! E, Vikinglerden tabii ki nazik olmaları beklenemez. Oyunda ek olarak bir de kahramanlık sistemi mevcut. Kahramanınız zamanla tecrübe puanları topluyor ve güçlü teçhizatlar ile iyileştirilebiliyor! Bu harika özellik sayesinde tarayıcınızda biraz da rol yapma oyunu havası oluşuyor.

Sayısız birimler:

Vikingler, vahşi savaşçıları ve hızlı gemileriyle tanınırlar! Vikings: War of Clans de buna uygun olarak çok sayıda kara ve su birimleri sunuyor. Kılıç ve kalkanlı savaşçılar kara ordunuzun omurgasını oluşturuyor. Bunlar da süvariler ve okçularla takviye ediliyor! Her zaman iyi bir birim karışımı kullanmanız önerilir. Düşman size gemilerle saldırdığında daha ağır silahlara ihtiyaç duyacaksınız. Fakat birkaç mancınıkla düşman gemilerini kısa sürede ateşe verebilirsiniz! Viking oyunu, çok sayıda farklı askeri birim ve harp teçhizatı sayesinde heyecanlı çarpışmalar sunuyor.

Başka oyuncularla interaksiyon:

Vikings: War of Clans (“Vikingler: Klanların Savaşı”) isminden de anlaşılacağı üzere, klanlar bu oyunda büyük bir rol oynuyor. Etrafınızdaki fiyortlarda birçok başka oyuncu bulunuyor, onlara karşı nasıl davranacağınız ise size kalmış. Mesela limanlar üzerinden onlarla ticaret yolları kurabilirsiniz. Ama tabii ki elinize silahınızı alıp komşunuzun varını yoğunu da elinden alabilirsiniz! Fakat uzun vadede güçlü bir ittifağa dahil olmak tabii ki devamlı herkesle savaş halinde olmaktan daha karlı ve yararlıdır. Bir klana katılmanın çok avantajı var! Klanınızla danışıp beraberce akınlar düzenlemek bir hayli eğlenceli!

Vikings: War of Clans’in özellikleri

  • Ücretsiz tarayıcı oyunu: Sadece ücretsiz bir hesap açın ve Vikingleri tarayıcınıza taşıyın!
  • Muhteşem grafikler: Vikings: War of Clans, size bir tarayıcı oyununda bulabileceğiniz en iyi oyun grafiklerinden birini sunarak tarayıcı oyunu grafiklerinde çıtayı yükseltiyor!
  • Çeşitli görevler: Üssünüzü geliştirin, savaşçılarınıza talim yaptırın ve kahramanınız için en iyi teçhizatı bulun! Yapılacak çok şey var!
  • Sayısız birimler: Çevik gemiler, karanlık mizaçlı Berserkerler ve güçlü mancınıklar – Vikings: War of Clans size geniş birim yelpazesiyle göz dolduruyor.
  • Başka oyuncularla interaksiyon: Kendi klanınızı kurup dünyayı fethedin. Fakat ticaret ağlarından elde edebileceğiniz karı da unutmamalı!

Şimdi oyna

Vikings: War of Clans inceleme sonucu

Plarium’un geliştiricileri Vikings: War of Clans ile yeniden muhteşem bir oyun ortaya koyuyor! İlk saniyeden itibaren oyun grafiklerine ve atmosferine hayran kaldık. Küçük Viking köyünüzün nasıl gelişerek muazzam bir kaleye dönüştüğüne şahit olun. Savaşçılarınızı kılıç, kalkan, yay ve okla donatıp zayıf komşularınızı yağmaya tabi tutun. Bitirilecek tonlarca oyun görevi ve kahramanlarınız için bulunacak kudretli eşyalar var! Ücretsiz tarayıcı oyunu Vikings: War of Clans, büyük çeşitlilik sunan bir oyun olarak sadece Viking hayranlarına değil, bütün strateji sevenlerin hoşuna gidecektir. Size tavsiyemiz; hemen ücretsiz bir hesap açın ve Vikinglerin gelmiş geçmiş en büyük reisi olun!

Ekran Vikings: War of Clan

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*