Swordsman

Swordsman
Grafik
3
Oyun zevki
3
Oynanabilirlik
3
Topluluk
3
Toplam puanı
3

Swordsman – Dövüş sanatları hayranlarına müjde!

Dövüş sanatları MMORPG’si – Dövüşler, MMORPG’ler için gerçekten yeni bir şey değil. Fakat ücretsiz dövüş sanatları MMORPG’si Swordsman, Orta Çağ Çin’in farklı dövüş stillerinden oluşan çok geniş bir yelpazeyle göz doldurmak istiyor! Oyunun bunun dışında da iyi olup olmadığını sizin için inceledik.

Resmi Swordsman fragmanı

Şimdi oyna

Swordsman hakkında oyun bilgisi

Ücretsiz dövüş sanatları MMORPG’si Swordsman, sizi Ming Hanedanı’nın dönemine, geri gönderiyor. 10 dövüş sanatları okulunun eski rekabeti, çalınan sihirli bir kitap nedeniyle yeniden alevleniyor. Yolculuğunuzda üstesinden gelmeniz gereken görevleri ve oyunun en önemli özelliklerini sizin için derledik:

İşte hikaye buna denir:

Birçok MMORPG, tatmin edici bir hikaye anlatmakta çok zorlanır ve bu karmakarışık bir hikaye ile sonuçlanır. Swordsman’in yapımcıları, bu konuda muhtemelen en akıllı yolu seçtiler çünkü oyunları tamamen Çinli yazar Lois Cha’nın sevilen Wuxia romanlarına dayanıyor. Arka plan hikayesi bundan dolayı iyi düşünülmüş ve bu da dövüş sanatları şölenine sağlam bir temel veriyor. Her şeyin bir kez olsun anlamlı olması güzel değil mi?

Geniş seçim imkanları:

Swordsman’de, aslında klasik anlamda bir sınıfı değil, kendi dövüş sanatı okulunuzu seçiyorsunuz! Oyunun başlangıcında, farklı dövüş sanatlarını değişik biçimde öğreten 10 ünlü eğitim kurumundan birini seçiyorsunuz. Örneğin destek odaklı E’mei Okulu var. Sopanızla ya müttefiklerinizi iyileştirirsiniz ya da rakipleri kontrol etmeye yardım edersiniz. Beş Zehirin Evi ise rakiplerini uzaktan zehirli ataklarla etkisiz hale getirmeye çalışır. Fakat yaşam puanları az olduğu için düşük direnme güçleri vardır. Wu-Tang Okulu’nda tipik tank karakterini bulursunuz: Yüksek yaşam puanı, biraz ağır ve şakadan anlamaz! Darbeleri çıt çıkarmadanhazmetmek – işte mesele bu. Bu geniş yelpazeden daha bir sürü örnek verebilirdik fakat dövüş okullarını şahsen keşfetmek çok daha heyecan verici olacaktır. Belli olan şudur: Burada her zevke göre bir şey var.

Aksiyon dolu dövüşler:

Değişik dövüş okullarının olduğunu duyunca, tabii ki sınıf seçiminin gerçekten oyunu etkilediğini umuyorsunuzdur. İçiniz rahat olsun: Her sınıfın tamamen kendine özgü kabilliyetleri ve eşsiz bir hareket biçimi var. Oyuna iyice girdiğinizde gerçek bir görsel efekt yağmuruna tutulacaksınız. Öyle ki, bazen genel bakışı kaybetmemeye dikkat etmelisiniz. Bir MMORPG’de aksiyon dolu dövüşler tam da böyle olmalı zaten!

Loncalar hep işe yarar:

Tabii ki Swordsman de size kafa dengi oyuncularla birleşme imkanı sunuyor. Oyunun aşamalarına katılmak için bir gruba dahil olmanız veya direkt olarak bir loncaya üye olmanız yeterlidir. Bir Loncaya üye olmanız size bir sürü avantaj daha sağlıyor, mesela özel lonca etkinliklerine katılmak ve bunlara has eşyaları elde etmek gibi. Toplu halde oynamak, seviyenizi yükseltmek için de yararlı olacaktır. Grup olarak en güçlü bölüm sonu canavarlarını bile daha kolayca yenebilirsiniz ve böylece seviyeniz de çok daha hızlı yükselir.

Swordsman’in özellikleri

  • İyi düşünülmüş hikaye: Orta Çağ döneminin Çin’ini ve sevilen Çin Wuxia romanlarını keşfet
  • Geniş sınıf seçimi imkanları: Toplam 10 farklı dövüş sanatları okulundan birini seç ve sınıfının büyük bir ustası ol
  • Aksiyon dolu dövüşler: Rakiplerinle yüzleş ve onlara hünerlerini göster
  • İlginç lonca sistemi: Bir loncaya katılıp özel lonca etkinliklerine katıl; ekstra tecrübe puanları ve eşyalar elde et
  • Daha yeni piyasaya çıktı: Açık beta dönemine dahil olup baştan beri karakterinle Swordsman’in aksiyonlu dünyasında yer edin

Şimdi oyna

Swordsman inceleme sonucu

Ücretsiz dövüş sanatları MMORPG’si Swordsman, size dövüş sanatları özellikleri dışında harika bir Orta Çağ dönemi Çin’i -iyi düşünülmüş arka plan hikayesi dahil– sunuyor. İyi bir dövüş sanatları MMORPG’sinde olması gerektiği gibi, burada sürükleyici dövüşler garanti. Oyun, 10 değişik dövüş sanatı ile çok çeşitli bir eğlence imkanı sunuyor ve kesinlikle birçok sınıfı denemek isteyeceksinizdir. Açık beta daha 2014 Temmuz’unda başladı ve siz de buna dahil olabilirsiniz! Daha ne duruyorsun?

Ekran Swordsman

  • swordsman1
  • swordsman2
  • swordsman3
  • swordsman4
  • swordsman5

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*