Seafight

Seafight - Piraten Browserspiel
Grafik
5
Oyun zevki
5
Oynanabilirlik
5
Topluluk
5
Toplam puanı
5

Seafight – Açık denizdeki tehlikelere meydan oku ve paha biçilmez hazineler elde et

Tarayıcı tabanlı korsan oyunu – Korkulan bir korsan olmak, denizlere hakim olup dehşet verici canavarlarla mücadele etmek hep hayalin miydi? Ücretsiz çevrim içi tarayıcı oyunu Seafight, sana hayalini gerçekleştirme fırsatı veriyor. Bigpoint oyun stüdyosunun en tanınan oyunlarından biri olan Seafight, 2006’dan beri 45 milyonu aşkın oyuncuyu cezbediyor ve bu başarının sonu görünmüyor. Acaba sen de buna katılacak mısın? İncelememizi oku ve kendin karar ver…

Resmi fragman

Şimdi oyna

Seafight’a dair oyun bilgsi

Her korsanın hayali gerçek oluyor! Ücretsiz tarayıcı tabanlı korsan oyunu Seafight’da, korsan geminle açık denizlere açılıp her tehlikeye göğüs geriyorsun. Gerçek bir korsana yaraşır şekilde, nasıl oynayacağına ve gemine hangi görünümü vereceğine yalnız sen karar veriyorsun. Fakat oynanış olanaklarının çokluğu, Seafight’ın göz doldurduğu tek önemli özellik değil. En önemli noktaları sizin için derledik.

Daima hazır ol

Geminin daima iyi bir silahlanmaya sahip olması vazgeçilmezdir çünkü ne zaman saldırıya uğrayacağını hiçbir zaman bilemezsin. Diğer oyuncuların oluşturduğu tehdidin yanısıra tehlikeli okyanus canavarları da her yerde seni bekliyor. Bu nedenle geminde her zaman yeterince mühimmat bulunmasını ve mürettebatın hazır olmasını sağlamalısın ki böylece hem geminin güvertesi hem gövdesi en iyi şekilde savunulabilsin. İyi bir donanım tabii ki başka gemilere saldırmak veya adalar fethetmek için çok mühim.

Lonca kurmak

Korsanlar hep yalnız mıdır? Bu tamamen sana bağlı! Başka oyuncularla birleşip bir lonca kurabilir ve başka loncalara karşı destansı savaşlarda çarpışabilirsiniz. Grubuna sürekli bağlı kalmak zorunda değilsin. Eğer yeniden tek başına ganimet avına çıkmak istiyorsan, üyeliğini kolayca feshedip ayrılıyorsun. Gerçek bir korsan gibi yani. Ama unutma: Kendi başına yola çıkacaksan, hazırlıklı olman lazım. Tek başına başka ittifakların eline düşmek zaten yeterince kötü fakat bir de silahlanmanız zayıfsa, işiniz gerçekten zor. Taktik Seafight’da da işin yarısıdır.

Her şey gerçek zamanlı

Seafight’da, A’dan B’ye yolculuklar kısaltılmaz ya da basit bir haritada gösterilmez; siz gerçek zamanda okyanuslarda yolculuk yaparken kaliteli tarayıcı grafiği de bulunduğunuz yere uyum sağlar. Çarpışmalar da gerçek zamanda geçtiği için, gelecek adımını da çoğu kez çok hızlıca belirlemelisin. Lakin oyunun zevkini artıran da bu tempo ve devamlı aksiyon. Sizi neyin beklediğini bilmemenin verdiği heyecan, Seafight’ı gerçek macera severlere göre tarayıcı oyunu yapıyor.

Kendi tarzını geliştir

Seafight’da, özgür seçim imkanları sadece taktik ve planlamayla sınırlı değil, geminin görünümünü de zevkine göre özelleştirebilirsin. Yani gemini sadece geliştirmekle kalmıyorsun; yelkenler, toplar ve dizaynlar gibi kişisel parçalar kullanarak onu tamamen kendi zevkine göre şekillendirebiliyorsun. Mürettebatını da kendi isteklerine göre seçebiliyorsun. Her bir oyuncu böylece hem oynama tarzıyla hem de görünümüyle eşsiz. Gemisine mümkün olduğunca göze çarpmayacak bir görünüm veren sinsi ve kurnaz biri olabilirsin veya gösterişli ve şatafatlı şekilde büyük bir korsan olduğunu gösterebilirsin.

Özellikler

  • Değişik haritalar: Geminle çeşitli levellere yelken aç, türlü haritaları keşfet ve tehlikelerle yüzleş
  • İyi donanımlı: Geminde yeterince mühimmat ve mürettebat bulunmasına dikkat et çünkü seni neyin beklediğini asla bilemezsin
  • İttifaklar: Başka oyuncularla ittifak kur, adalar fethet ve destansı çarpışmalarda başka gruplarla savaş
  • Taktik kabiliyet: Saniyeler içinde kararlar ve başarılarınla altın, güç ve şöhret elde et
  • Tarz kişiselleştirmesi: Kendi tarzını yarat, gemini kendi isteklerin doğrultusunda şekillendir ve mükemmel bir korsan hayatı yaşa
  • Canavar avcısı: Derin sularda pusuda bekleyip sana saldıran türlü türlü deniz canavarlarıyla mücadele et

Şimdi oyna

Seafight inceleme sonucu

Yelkenleri açın! Ücretsiz tarayıcı tabanlı korsan oyunu Seafight, kesinikle bir tarayıcı oyunu için gereken her şeye sahip: Aksiyon, Heyecan, kişisellik ve korsanvari yaşam tarzından oluşan başarılı bir karışım. Seafight, karada geçen oyunlardan bıkan veya strateji uzmanı olan herkese, kendini denizlerde bir daha ispatlamak için güzel bir fırsat sunuyor. Çarpışmaya hazır olun!

Seafight’a dair resimler

 


2 Yapılan Yorumlar Seafight

  • oyun cok güzel

  • süper

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*