S.K.I.L.L. – Special Force 2

Grafik
3.5
Oyun zevki
3.5
Oynanabilirlik
3.5
Topluluk
3.5
Toplam puanı
3.5

S.K.I.L.L. – Special Force 2 – Counter Strike’ın yeni rakibi

Aksiyon FPS –Call of Duty, Battlefield veya Counter Strike gibi oyunları hepimiz tanıyoruz. Yepyeni aksiyon FPS S.K.I.L.L. – Special Force 2 ile artık ücretsiz bir alternatifimiz var. Ama abileriyle aynı seviyede mi? Sizin için inceledik…

S.K.I.L.L. – Special Force 2’nin resmi fragmanı

Şimdi oyna

S.K.I.L.L. – Special Force 2 oyun bilgisi

Bu ücretsiz aksiyon FPS’de, bir özel kuvvetler birimine üye ol ve farklı oyun modlarında silah kullanımındaki hünerini göster. Bunun için sadece iyi bir göz yeterli değil, takım oyunu ve çok çabuk refleksler de gerekli. Oyuncuyu tam olarak ne beklediğini, sizin için en önemli özellikleri ele alarak göstereceğiz:

Devasa silah deposu

Her meslekte olduğu gibi, askerlerin de uygun araç ve gereçlere ihtiyacı var. S.K.I.L.L.’de ise bu doğru silah anlamına gelir! Her maçtan önce uygun ekipmanı silah deposundan seçebilirsiniz. Oyunda hem M4A1 saldırı tüfeği gibi klasikler veya P90 makineli tabanca var, hem de şaşırtıcı egzotik silahlar: Mesela özel silah olarak bir arbaleti veya savaş baltasını sırt çantanıza koyup bunlarla rakiplerinizi alt edin.

Deathmatch, Team Deathmatch ve e… Parti?

Deathmatch (tek kişilik) ve Team Deathmatch gibi, hedefin hayatta kalmak olup en çok vurma ve asist puanını elde edenin kazandığı klasik oyun modları, S.K.I.L.L.’de de var. Fakat aralarında ilginç yeni variyasiyonlar da bulunuyor, mesela “Parti“: Bu modda takımlar, karşı takımın üstünde dolaştığı cam platformlardan yapılmış zemine ateş ederek kırmaya çalışıyor. Bunlar kurşun darbeleriyle kırıldığında boşluğa düşüyorsunuz ve yeni rauntun başlamasını beklemek zorunda kalıyorsunuz. Bunun yanısıra bomba yerleştirmeniz veya düşmanın yerleştirmesine mâni olmanız gereken “Blasting“ modu var. Prensibini çoğunuz Counter Strike’dan tanıyorsunuzdur. “Seizure“ modunda ise, takımınız karşı tarafın kampında bulunan önemli bilgileri elde etmeli; yani başarılı sızmayla kazanıyorsunuz. Değişik oyun modları 20 farklı haritada oynanıyor. Harita sayısı oyunun çıkışından buyana birkaç kez genişletildi ve muhtemelen daha da genişleyecek.

Profesyonel E-Sporcu olun

Ara sıra biraz oynayıp eğlenmek size yetmiyorsa, oyunun en iyilerden olmak istiyorsanız, o halde S.K.I.L.L. tam size göre. Çünkü daha şimdiden basit bir oyuncu olarak katılabileceğiniz ve hünerlerinizi gösterebileceğiniz birçok E-Spor turnuvası var ki bununla yanısıra para da kazanabilirsiniz. Mesela haftalık Go 4 S.K.I.L.L. Cup’ta her Pazar günü 250€ kazanma imkanınız var, sadece oynamakla!

S.K.I.L.L. – Special Force 2’nin Özellikleri

  • İlginç oyun modları: “Party“ ya da “Seizure“ gibi 5 ilgi çekici oyun modundan birini seç
  • Devasa silah seçeneği: Silah deposundan kişisel ekipmanını seç, buna arbalet ve savaş baltası gibi egzotik silahlar dahil
  • E-Spor alemi: Belirli zamanlarda düzenlenen E-Spor turnuvalarında ülkenin en iyi oyuncularına karşı kendini göster
  • Etkileyici grafik: Unreal Engine 3 sayesinde grafikleri ile göz dolduran ücretsiz bir FPS’i tecrübe edin
  • Klan Özelliği: Sesli chat ve klan forumları gibi sayısız özellikle kendi klanını organize et ve yönet

Şimdi oyna

S.K.I.L.L. – Special Force 2 Inceleme Sonucu

Ücretsiz aksiyon FPS S.K.I.L.L.- Special Force 2’nin yapımcıları, eski bir konsepti kendi tarzlarında yorumlamayı başardılar. S.K.I.L.L. – Special Force 2, aksiyon dolu nişancı oyunlarının sevenleri için kalite çıtasını yükseltiyor. S.K.I.L.L.’de önemli olan, hâlâ oyunun aslî unsurlarıdır: had safhada FPS zevki. Oyun, sadece nefes kesen Unreal 3 grafik motoruyla değil, oyun modları, özel birlikler ve klan özzellikleriyle de büyük bağımlılık potansiyeline sahip. FPS sevdalıları kesinlikle tatmin olacak. Silahınızı kapıp gelin!

S.K.I.L.L. – Special Force 2 Resimleri

 


Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*