Legend Online 2

Grafik
4.5
Oyun zevki
4.5
Oynanabilirlik
4.5
Topluluk
4.5
Toplam puanı
4.5

Legend Online 2 – Efsane yaşıyor

Tarayıcı fantezi MMORPG – Elimize daha yeni geçen oyunlardan biri de, oynaması ücretsiz MMORPG oyunu Legend Online 2’dir. Bu oyun, özellikle klasik fantezi MMORPG hayranlarının ilgisini çekebilir. Oyunda birkaç saat geçirdik ve işte incelememiz.

ResmiLegend Online 2 fragmanı

Şimdi oyna

Oyun prensibi

Legend Online 2, geleneksel bir fantezi MMORPG tarayıcı oyunudur. Buna göre karakteriniz oyuna birinci seviyede başlar; cebinizde birkaç kuruş bulunur, üstünüzde ise çok basit eşyalar vardır. Tutorialı bitirdikten sonra destansı seyahatınız başlar. İlkin sadece tehlikesiz canavarları öldürmek veya belirli eşyaları bulmak gibi basit görevleri tamamlasanız da, bütün bunlar karakterinizi sürekli olarak geliştirmeye katkıda bulunur. Bu, seviyenizi yükselterek, daha iyi ekipman toplayarak ve sizi bekleyen mücadelelerde destek olabilecek bazı müttefiklerinizin yardımıyla gerçekleşir.

Eşsiz sınıflar ve şahane animasyonlar:

Halihazırda üç farklı sınıf arasında seçim yapabilirsiniz: savaşçı, büyücü ve okçu. Sınıflar ilk bakışta pek yenilikçi görünmese de, Legend Online 2 sizi şaşırtabilir. İncelememizde okçu -yani uzak dövüş uzmanı- olarak oynadık. Daha ilk karşılaşmamızda düşmanı etkileyici bir ok yağmuruyla delik deşik ettik. Dövüş sitemi, bize Final Fantasy gibi oyunları anımsattı ve bazı bölümlere otomatikman olsa da, görülmeye değer. Ataklarımız gerçekten çok şiddetli görünüyorlardı ve hemen daha yüksek seviyelerdeki atakları hayal etmeye başladık.

Kadim varlıkların ruhları yanınızda savaşıyor:

Daha oyunun ilk beş dakikasında ilk yardımcınızı buluyorsunuz; size dövüşlerde gayretli bir tank karakteri olarak yardımcı olan bir şövalye. Size mücadelelerde destek olabilecek ölümlü yaratıklar dışında, tanrısal varlıklar da, kadim kahraman ve tanrıların ruhları şeklinde, safınızda savaşır. Bu kudretli müttefikler, bize tanıdık Bestiaları ve ruh çağırmaları anımsattı çünkü bunlar, tek bir ataklarıyla tüm savaş meydanını temizleyebilecek güce sahipler. Bununla da kalmıyor: Çünkü bu varlıklarla kurduğunuz ittifak sayesinde, karakteriniz pasif değerlerine büyük bir buff elde edersiniz; bu da, tehlikeli durumlarda ölüm ile kalım arasındaki fark olabilir.

Sevginin gücü:

Şimdiye dek birçok fantezi MMORPG oyunu gördük ve bunların bazıları, bizi gerçekten cezbeden hoş özelliklere sahipti. Legend Online 2, bunların neredeyse hepsine sahipmiş gibi görünüyor. Tabii ki arena veya zindanlar gibi klasik unsurlar mevcut ama oyunda bu şekilde hiç görmediğimiz özellikler de mevcut. Mesela düğünler: Legend Online 2’de, başka bir oyuncuyla evlenip bu şekilde sembolik düzeyde birleşme imkanına sahip olmakla birlikte, bunun için ayrıca mükafat elde ediyorsunuz. Bunu yapmaya karar veren çiftler, zindanlarda veya gruplarda birlikte bulundukları müddetçe sürekli primler elde eder ve birlikteliklerinden direkt fayda sağlarlar.

Legend Online 2’nin özellikleri

  • Oynaması ücretsiz tarayıcı MMORPG: Legend Online 2, tamamen bedava. Bir kez kayıt olun ve tarayıcıda oynamaya başlayın.
  • Üç benzersiz sınıf: Büyücü, savaşçı ya da okçu? Seçimini yap.
  • Kadim varlıklar yanında: Ölümsüz tanrılarla birleşip düşmanlarını alt et.
  • Sevginin gücü: Başka bir oyuncuyla evlen ve eşinle sayısız savaşa katıl.

Şimdi oyna

Legend Online 2 inceleme sonucu

Legend Online 2, diğer ücretsiz tarayıcı fantezi MMORPG oyunlarına benzese de, aslında çok farklı. Evet, tarz ve animasyonlar hoş fakat bize biraz fazla sıradan gibi geldi. Legend Online 2’nin zengin oyun dünyası, size ufak bufflar sağlayan sayısız ekstra ve düğünler ya da moda tasarımcılığı yapma imkanı gibi küçük özellikler ise, bizim için tamamen yeni idi. İşte burada anladık ki, Legend Online 2, sadece parçalarının toplamından ibaret değil, bundan daha fazlası: Fantezi MMORPG hayranlarının kesinlikle denemesi gereken bir oyun.

Ekran Legend Online 2

Yapılan Yorumlar Legend Online 2

  • hadi çek baba

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*