League of Angels II

Grafik
5
Oyun zevki
5
Oynanabilirlik
4.5
Topluluk
5
Toplam puanı
5

League of Angels II – Işığın kanatları

Fantezi MMORPG oyunu – Ücretsiz tarayıcı oyunu League of Angels II’nin ilk bölümünü oynayanlar bunları dikkatlice okusun. İncelememizde, oyunun kısa süre önce piyasaya çıkan ve gerçekten de çok ilginç olan yeni bölümünü gözden geçireceğiz. Oyunun yeni bölümünde tam olarak nelerin daha iyi olduğunu burada öğreneceksiniz!

Resmi League of Angels II fragmanı

Şimdi oyna

Oyun prensibi

League of Angels II de aynı selefi gibi klasik bir MMORPG. League of Angels’de yaşanan olaylardan sonra dünya düzeleceğe benziyordu ve kötülük nihayet mağlup edilmiş gibi görünüyordu. Ama umulan olmadı. Kötülük yeniden ortaya çıkıp dünya için tehdit oluşturmaya başladı. Senin görevin de işte burada başlıyor. Karanlığa karşı mücadele eden sayısız kahramandan biri olarak yolculuğuna başlıyorsun. Oyuna genç ve tecrübesiz halde başlasanız da, yaşayacağınız maceralar sizi kısa sürede şekillendirecektir. Sınırlarınızı sadece ve sadece kendiniz belirleyebilirsiniz. Kesin olan şu ki, her geçilen sınavla tecrübeniz artacak ve belki de karanlığın ordusunu durduran kişi siz olacaksınız.

Eşsiz kahramanlardan oluşan bir grup kurun:

League of Angels II’nin en temel özelliklerinden biri ayrıntılı grup sistemidir. Tek başınıza karanlıkla mücadele ettiğiniz takdirde, belirli bir noktadan sonra mutlaka düşmanlarınıza karşı koyamayacak duruma düşeceksiniz. İyi ki semavi desteğiniz var! Oyun dünyasının her bir yerine dağılmış olan, birbirinden farklı varlıklarla karşılaşacaksınız. Bunlardan birçoğu ise semavi güçlere sahip.  Bu varlıkların desteğini kazandığınız takdirde grubunuzun savaş gücü hayli artacak. Tabii ki her potansiyel silah arkadaşı işini gücünü bırakıp hemen sizin peşinizden gelmeyecek. Ama birkaç tatlı sözle (ya da gerekirse kılıcınızla) onları size katılmaya ikna edebilirsiniz. Silah arkadaşlarınız farklı özelliklere sahipler. Bazıları size gelecek hasarları üzerlerine çeker, başkaları da büyülerle size destek verir. İşlevsel ve her duruma hazırlıklı bir takım kurmak ise sizin göreviniz.

Daha iyi grafikler ve dövüş sistemi:

League of Angels gayet güzel grafiklere sahip bir oyundu; bilhassa ücretsiz bir tarayıcı oyunu olduğunu göz önünde bulundurursanız. League of Angels II’nin grafikleri de benzer durumda, hatta eskisinden çok daha iyi. Arka planlar, karakterler, animasiyonlar ve oyun dünyasının tamamı sayısız ayrıntıyla dolup taşıyor. Ama bunlar asla fazla göze batmıyor ki bu da özellike çarpışmalarda çok fayda sağlıyor. Oyun ekranını yerle bir eden ataklar, kombolar ve hatta ağır çekimde sunulan bitirme hareketleri oyuna ve dövüş sistemine kendine has bir hava katıyor.

Cross-Realm PvP ve dahası:

Tabii ki PvP’ye değinmeden olmaz! Oyunun bu özelliği daha ilk League of Angels’de beğeni toplamıştı ve şimdi daha da genişletildi. En çok beğendiğimiz özelliklerden biri de Cross-Realm PvP (“Dünyalar Arası PvP”). Kendi bölgenizin sunucusunda bir numara olmak size yetmiyorsa Cross-Realm PvP’yi, yani sunucular arası PvP modunu, deneyebilirsiniz. Başka oyun modlarında da tabii ki değerli teçhizat ve nadir eşyalar bulabilirsiniz. Çok sayıda etkinlik, zindan ve başka maceralar sizi bekliyor.

League of Angels II’nin özellikleri

  • Oynaması ücretsiz: Bir defa kayıt olmanız yeterli. League of Angels II’yi ücretsiz olarak tarayıcınızda oynayabilirsiniz.
  • Kahraman ekibini kur: Kudretli tanrılarla ittifak kurun, karanlığın ordusunu mağlup edin.
  • Daha iyi grafikler ve dövüş sistemi: League of Angels II, iyileştirilmiş grafikleri ve dövüş sistemi sayesinde artık daha zevkli.
  • Cross-Realm PvP ve dahası: Dünyanın her bir yanından oyunculara karşı kendini göster ve oyunun bir numarası ol.

Şimdi oyna

League of Angels II inceleme sonucu

Ücretsiz tarayıcı tabanlı fantezi MMORPG League of Angels II, aynı önceki bölümü gibi çok başarılı olacağa benziyor. Oyunun formülü de aslında çok basit: League of Angels’i iyi bir oyun yapan her şeyi geliştirip iyileştirmek. Ve League of Angels II bunu kesinlikle başardı. Özellikle eğlenceli dövüş sistemine dikkat çekmek gerek çünkü kombolar ve ağır çekimli bitirme hareketleri görmeye değer. League of Angels II, hem ilk bölümünü oynayanlar için hem de kaliteli bir tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu arayanlara önerilir.

Ekran League of Angels II

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*