Forsaken World

FW_banner_UA_wlx_20160831_teaserimages_teaser_278x173_butterfly
Grafik
3
Oyun zevki
3
Oynanabilirlik
3
Topluluk
3
Toplam puanı
3

Forsaken World – Yüksek seviyede eğlenceli mükemmel MMORPG macerası!

Fantazi MMORPG – Bizi hayran bırakan bir fantazi MMORPG! Ücretsiz Fantazi MMORPG Forsaken World, nefes kesen animasyonları ve ayrıntılı grafiği ile göz dolduruyor! Perfect World -aynı ismi taşıyan MMORPG’nin yaratıcıları- tarafından geliştirilip yayımlanan Forsaken World, kesinlikle ünlü selefinden geri kalmıyor. İncelememizi okuyun ve kendiniz görün!

Şimdi oyna

Forsaken World oyun bilgisi

Nereden başlasak ki? – Ücretsiz fantazi MMORPG Forsaken World, sayısız ilginç özellikler sunuyor. En ilgi çekicilerini burada ele almak istiyoruz:

Irk ve sınıflar:

Oyuncu, Forsaken World’de latı farklı ırk: İnsan, Elf, Cüce, Taş İnsan, Kindred ve Kurt Adam arasında seçim yapabiliyor. Burada hemen bir özellik ortaya çıkıyor, çünkü her ırkda aynı sınıflar bulunmuyor. Mesela Taş İnsan’larında sadece erkek cinsiyeti varken (en yeni güncellemeyle birlikte ilk kez dişi Taş İnsan da eklenecek),  Savaşçı sınıfı İnsanlara ve Elflere mahsus ve Ozan sınıfı sadece Elflerde mevcut ki  böylece her ırka özgü kombinasyonlar oluşuyor. Bununla ilgili özellikle Kindred ırkına değinmeli. Bu ırkda bir Vampir sınıfı mevcut -ki bunlara MMORPG’lerde pek rastlanılmaz- ve en iyisi: Vampirler, yarasaya dönüşebiliyorlar

Nefes kesen animasyonlar

Oyun, her alanda çok kaliteli grafiklere ve detaylı animasyonlara sahip! İster karakter modeli olsun, ister çevre grafikleri ve saldırı animasyonları, Forsaken World istisnasız olarak büyük özenle ve ayrıntılı şekilde hazırlanmış. Bilhassa dövüşler, bazen gerçekten nefes kesici olabiliyor, çünkü özel ataklar çok güçlü olmakla birlikte hakikaten çok etkileyici görünüyor!
Eşyalar ve oyun seyri

Karakater seçimindeki bir özellik ise, alışılmış dış görünüş ayarların dışında ki bunlar da Forsaken World’de kreatif ve kapsamlıdır, karakterinizin doğum gününü ve buna bağlı olarak burcunu da ayarlayabilmenizdir. Peki bu neden önemli? Çünkü oyuncu oyunun seyrinde burca tıklayarak karaktere uygun özel eşyalar elde ediyor. Bunlar silah veya ataklarınız için fonksiyonlar olabilir. Oyun seyrinde en işe yarar özelliklerden biri, bir oyun görevi için bir NPC’ye (oyuncu olmayan karaktere) gitmeniz gerekiyorsa ismini görev tanımında tıklayabilmenizdir. Tıkladığınızda, karakteriniz otomatik olarak hedeflenen kişiye götürülüyor – Yani kaybolup haritada yol aramak yok!

Özellikler

 • Karakter çokluğu: Birçok seçeneği kullanarak kişisel karakterini oluştur – mesela bir Vampir ol
 • Hızlı seviye yükselişi: Karakterini kısa zamanda yüksek bir seviyeye çıkartmak için oyun görevlerini tamamla
 • Değişik başlangıç noktaları: Her ırkın oyuna başladıği ve keşfedebileceği kendine ait bir şehri var
 • Ayrıntılı Grafik: Kaliteli grafikleri, heyecanlı mücadeleleri ve hayrete düşüren animasyonları tecrübe et
 • Burçlar: Burcuna tıklayarak özel zırhlar veya büyüler elde et
 • Oyun görevi yönlendirmesi: Kaybolma korkusu olmadan otomatik olarak haritada ilerle
 • Level kılavuzu: Kolaylıkla anlaşılan menü, basit oynanış ve en iyi oyun tecrübesini amaçlayan pratik level kılavuzunun tadını çıkar

Şimdi oyna

Forsaken World inceleme sonucu

Forsaken World, kalplerimizi yıldırım hızıyla fethetti ve kendine bağladı. Ücretsiz fantazi MMORPG oyunu, konforlu ve kolay oynanışı, süper ayrıntılı grafiği ve harika animasyonlarıyla özellikle çapışmalarda göz dolduruyor. Ayrıca seviye yükselişleri oyun görevleri tamamlayarak çok kolay ve çabuk gerçekleşiyor. Olağanüstü, keşfedilmeyi bekleyen bir dünyanın yanısıra oyunun seyrinde Pet’ler (yardımcı hayvanlar) ve binekler de mevcut. Bütün bunlar Forsaken World’ü baştan sona heyecanlı ve başarılı bir fantazi MMORPG yapıyor!

Ekran Forsaken World

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*