Dusk of Dragons

Grafik
5
Oyun zevki
5
Oynanabilirlik
5
Topluluk
5
Toplam puanı
5

Dusk of Dragons – Ejderha şövalyeleri göreve!

Tarayıcı tabanlı MMORPG – Cehennemin derinliklerinden çıkan şeytanlar dünyayı tehdit ediyor! Bu ücretsiz tarayıcı tabanlı  MMORPG’de, bir ejderha şövalyesi olarak cehennemin derinliklerine inip bu şeytani istilanın nedeniyle mücadele etmelisiniz. Yolculuğunuzda sizi sayısız dövüşler ve muhteşem hazineler bekliyor!

Şimdi oyna

Dragon Glory’nin oyun prensibi

Dragon Glory, tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz klasik bir MMORPG oyunu. Yeraltı dünyasındaki mücadeleye katılmanız için ücretsiz bir hesap açmanız yeterli! Ejderha şövalyenizin erkek mi yoksa kadın mı olacağına karar verdikten sonra maceranız başlıyor.   Yolculuğunuz tanrı ve meleklerin göklerinde başlıyor. Burada size ejderha şövalyelerin görevi hatırlatılıyor. Göreviniz ise dünya sakinlerini korumak. Ayrıca son zamanlarda meydana gelen şeytan saldırılarının sebebini  bulmakla da görevlendiriliyorsunuz. Ejderha şövalyesi olarak tabii ki hemen işe koyuluyorsunuz. Her MMORPG’de olduğu gibi, oyunun başlangıcından itibaren ilk görevlerinizi ve çarpışmalarınızı tamamlıyorsunuz!

Heyecanlı dövüş sistemi:

Dragon Glory, dövüşler esnasında özel bir dövüş moduna geçiyor! Kahramanınız böylece yeraltı dünyasının yaratıklarıyla yüz yüze çarpışıyor. Oyunun dövüş sistemi sıra tabanlı, yani sırayla saldırıyorsunuz. Yetenek çubuğunuz üzerinden kullanmak istediğiniz atak türünü seçebilirsiniz. Bazı ataklar, çok güçlü yetenekler için gerekli olan öfke puanlarını yaratıyor! Genel olarak Dragon Glory’deki çarpışmalar çok aksiyonlu olmakla beraber görsel güzelliklerliyle de göz dolduruyor.

Kahramanlar takımı:

Oyuna yalnız başlasanız da, kısa zamanda başka kahramanlar da görevinize katılacaktır.  Zamanla grubunuzda bir sürü farklı yetenek toplanmış olacaktır. Kahramanlarınızın dövüş düzenini belirleyebilmeniz de kayda değer. İlk sıraya tabii ki en güçlü ve ağır zırhlı savaşçılarınızı yerleştiriyorsunuz. Kırılgan büyücüleri ve çevik okçuları da tabii ki ikinci sıraya konuşlandırıyoruz. Dövüş düzeni ve çok çeşitli yetenekler Dragon Glory’ye küçümsenmeyecek bir taktiksel derinlik katıyor!

Lonca sistemi:

Diğer MMORPG’lerde olduğu gibi Dragon Glory’de de loncalara katılabilir ve hatta bir loncanın liderliğini üstlenebilirsniz. Başka oyuncularla birlik olmak beraberinde birçok avantaj getiriyor. Öncelikle loncalar size oyun hakkında bilgi, tüyolar ve olası sorunları konuşmak için bir yer sunuyor. Ayrıca bir loncanın üyesi olarak lonca savaşlarına katılabilirsiniz! Bu çarpısmalar hem çok eğlenceli hem de özel mükafatlar elde etmek için bir fırsat.

Farklı zorluk dereceleri:

Tüm zindanlar için zorluk derecesinin seçilebilir olması, bu tarz oyunlarda acemi olanların ilgisini çekecektir.  Tabii ki en büyük mükafatlar en zor zindanlarda bulunuyor! Ama bu zindanları tamamlamak hiç de kolay değil. Yani işin kolayını seven de zorunu seven de istediği zorluk derecesini bulacak!

Dragon Glory’nin özellikleri

  • Ücretsiz tarayıcı tabanlı MMORPG: 101XP’de ücretsiz bir hesap açın ve efsanevi ejderha şövalyelerine katılın.
  • Heyecanlı dövüş sistemi: Yeraltında yaşayan şeytanlara kutsal şövalyelerin gücünü gösterin. Sıra tabanlı dövüş sistemi heyecan dolu çarpışmalar sunuyor!
  • Kahramanlar takımı: Karanlığın güçlerine karşı iyi ki yalnız değilsiniz – birçok kahraman size katılacak!
  • Lonca sistemi: Başka oyuncularla birlikte lonca savaşlarına katılabilirsiniz. Nadir eşyalar satan lonca dükkanları da var!
  • Farklı zorluk dereceleri: Zindanların zorluğunu kendi isteklerinize göre ayarlayın ve mükafatınızı buna göre alın.

Şimdi oyna

Dusk of Dragons inceleme sonucu

Dragon Glory, ücretsiz bir  MMORPG’ye yönelik beklentilerimizi tamamen karşıladı! Kudretli bir ejderha şövalyesinin rolüne bürünüp cehennemin güçleriyle karşı karşıya geliyorsunuz ve onlara efsanevi savaşçıların gerçek gücünü gösteriyorsunuz. Yolculuğunuzda karakter seviyenizi yükseltiyor, yeni yetenekler açıyor ve kudretli teçhizatlar elde ediyorsunuz. Çarpısmalarda hem düşük seviyeli şeytanlara hem de zorlu bosslara karşı savaşıyorsunuz! İyi tarayıcı oyunları sevenlere Dragon Glory’yi kesinlikle öneriyoruz.

Ekran Dusk of Dragons

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*