Desert Operations

Grafik
4
Oyun zevki
4
Oynanabilirlik
4
Topluluk
4
Toplam puanı
4

Desert Operations – Tarayıcında dünya savaşı var!

Tarayıcı tabanlı savaş oyunu – Eğer ayrıntılı stratejik manevraların ve detaylı üs kurmanın hayranıysan, tarayıcı tabanlı strateji oyunu Desert Operations tam sana göre. Desert Operations, playzo tarafından geliştirilen yepyeni ödüllü strateji ve üs kurma harikası. Peki hobi stratejistleri de bu oyunu zevkli bulacak mı? Sizin için inceledik…

Resmi Desert Operations fragmanı

Şimdi oyna

Oyun prensibi

Tarayıcıda savaş oyunları aslında çok sıradan ve zevke göre neredeyse her tarihi dönemi için örnekleri bulunabilir. Modern dönemde geçen savaş oyunlarından biri olan Desert Strike, sıradışı özelliklerle rakiplerini geride bırakmak istiyor. Sizin için kısaca özetledik:

Bir sürü özellik:

Ücretsiz stratejik savaş oyununun oyun prensibi, basit ve başarı vadediyor. Ayrıntılı üs kurma imkanını ve çok sayıda bina, geliştirme ve araştırma eşyasını al ve yüzlerce değişik gerçekçi kara, hava ve deniz birlikleriyle birleştir, buna bir de binlerce oyuncu ve heyecanlı tarayıcı çarpışmaları ekle; işte sana ödüllü dünya savaşı tarayıcı oyunu.

İyi düşünülmüş diplomasi sistemi:

Sözün kısası: Tarayıcı tabanlı savaş oyunların temel hedefi tabii ki işlevsel bir üs kurmaktır. Bu üs, düşman saldırılarına karşı koyabilmeli, yani gelişmiş savunma yapılarına muhtaç. Bunları inşa etmenizle birlikte dünya egemenliğini ele geçirmek için planlar kurmaya başlayabilirsiniz. Bunun için politik alanda harekete geçmeniz faydalı olacaktır. Desert Operations, gerçekten iyi düşünülmüş bir diplomasi sistemi sunuyor. Burada ülkeler ittifaklar kurabiliyor, savaş ilan edilebiliyor veya birlikte saldırı ya da savunma eylemleri planlanabiliyor.

Yeni başlayanlar için oyuna kolay giriş:

Ücretsiz tarayıcı tabanlı savaş oyunumuz, klasik bir “dünyayı fethet“ oyununun sahip olması gereken her şeyi sunuyor. Bununla birlikte bu oyun türüne yeni başlayanlara böylesine derin ve ayrıntılı bir alana kolay bir giriş sağlayabilmek için, ilk misyonlar sizi oyuna gerçekten iyi bir şekilde hazırlıyor ve oyunun tüm fonksiyonlarını ve özelliklerini güzelce tanıtıyor. Desert Operations, baştan sona gerçekten iyi bir çevrim içi oyun.

Özellikler

  • Devasa oyun dünyası: Desert Operations’un devasa bir kurgu dünyasına katıl ve ülkene şan şöhret kazandır
  • Geniş kapsamlı silah seçenekleri: Ordunu birçok değişik kara, hava ve deniz birlikleriyle donat
  • Yararlı diplomasi: Düşmanlara beraberce saldırmak veya kendini korumak için, başka oyuncularla ittifak kur
  • Kazançlı ticaret: Üssünü veya ordunu geliştirecek parayı elde etmek için, ürettiğin ya da ele geçirdiğin ürünleri sat
  • Devasa topluluk: Binlerce oyuncu, senin tarafından fethedilmeyi bekliyor!

Şimdi oyna

Desert Operations Inceleme Sonucu

Ücretsiz tarayıcı tabanlı strateji oyunu Desert Operations, klasik bir tarayıcı strateji oyunu için gerekli olan her şeyi içeriyor: devasa bir harita, binlerce oyuncu, ayrıntılı üs kurma ve başka oyuncularla heyecan dolu çarpışmalar. Ayrıca diplomasi sistemi, oyuna birçok anlamlı özellik ekliyor. Desert Operations’un neden “Best Classic Game” (“En İyi Klasik Oyun”) kategorisinde iki kez üst üste Yılın En İyi MMO’su Ödülü’nü kazandığını iyi anlıyoruz. Hala ikna olmadıysanız, en iyisi oyunu bir de kendiniz deneyin.

Ekran Desert Operations

Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*