Dark Orbit Reloaded

Grafik
5
Oyun zevki
5
Oynanabilirlik
5
Topluluk
5
Toplam puanı
5

DarkOrbit Reloaded – Bir MMO klasiği geri dönüyor!

Uzay tarayıcı oyunu – Uzaya hakim ol! Ücretsiz tarayıcı MMO oyunu DarkOrbit Reloaded, sizi işte buna davet ediyor! BigPoint tarafından geliştirilen klasik oyun DarkOrbit’in yenilenmiş sürümü, çok sayıda özellik ve sürükleyici bir hikayeyle göz dolduruyor. DarkOrbit Reloaded’in, size göre bir oyun olup olmadığını öğrenmek mi istiyorsunuz? İncelememizi okuyun ve buna göre kararınızı verin…

Resmi DarkOrbit Reloaded fragmanı

Şimdi oyna

DarkOrbit Reloaded oyun bilgisi

Geliştirici BigPoint, orijinal DarkOrbit’i iyileştirmek için bir sürü şey düşünmüş. Ücretsiz tarayıcı MMO’su DarkOrbit Reloaded, tepeden tırnağa şimdi sırasıyla ele alacağımız heyecan verici özelliklerle dolu:

Misyonlar ve fraksiyonlar

DarkOrbit Reloaded’de, bundan böyle saflarında savaşacağınız üç fraksiyondan birini seçebilirsiniz. Ayrıca oyuncu, 200’den fazla farklı misyonda hünerlerini gösterebilir. DarkOrbit Reloaded’de artık oyuna girişi kolaylaştıran ve oyuna başladığınız andan itibaren yüksek derecede keyif almanızı sağlayacak yeni başlayanlar için özel primler de var. Misyonlar dışında tabii ki heyecanlı bir hikaye de sizi bekliyor.

Kendi uzay gemini yarat

Her uzay shooter oyununda tabii ki en önemli şey uzay gemisidir (Starship) ve bu durum, bu oyunda da farklı değil. Oyuncu, oyuna küçük bir uzay gemisiyle başlar. Uzay gemisini ve kabiliyetlerini, misyonları tamamlayarak ya da uzayda hazineler bularak geliştirebilir ve böylece dövüşlerde avantaj sağlanır. Toplam on farklı uzay gemisi arasında seçim yapabilirsiniz. Bunların her biri kişisel olarak ayarlanabilir, tabii ki bu da oyuna benzersizlik bakımından ayrıca puan kazandırıyor.

Klan kurma ve ünvanlar

Dark Orbit Reloaded’de, oyuncu binlerce gerçek rakibe karşı mücadele ediyor fakat bu herkesin düşman olduğu anlamına gelmiyor. Bu oyunda da klanlar kurabilir, biribirinize yardım edip rakiplerinizle beraberce yüzleşebilirsiniz. Bununla birlikte her oyuncu rakiplerini vurarak rütbesini yükseltip oyuncunun etkinlik derecesini gösteren bir ünvan elde edebilir. Ne kadar çok gemiyi etkisiz hale getirirseniz, rütbeniz o kadar çok yükselir ve prestijiniz artar.

DarkOrbit Reloaded’in özellikleri

  • Sayısız misyon: 200’ü aşkın farklı misyon keşfet ve tamamla
  • Aksiyon dolu mücadeleler: Rakiplerini heyecanlı mücadelelerde alt et ve hak ettiğin ünvanı elde et
  • Klan kurma: Başka oyuncularla bir ol, bir klana katıl ve beraberce düşmanlarınıza karşı savaşın
  • Hikaye: Heyecanlı ve sürükleyici bir hikayeye tanık ol
  • Starship iyileştirmeleri: Misyon ve hazinelerle uzay gemini geliştir ve düşmanlarını mahvet
  • Kaliteli grafik: Tamamen yenilenmiş ve iyileştirilmiş grafiklerin ve otantik uzay müziğinin tadını çıkar

Şimdi oyna

DarkOrbit Reloaded inceleme sonucu

Çok memnunuz – Ücretsiz tarayıcı MMO oyunu Dark Orbit Reloaded, kendi oyuncu topluluğunu dinlemenin ne kadar faydalı olabileceğini gösteriyor. BigPoint’un geliştiricileri, kendi ifadelerine göre Dark Orbit Reloaded’i oyuncuların görüş ve tavsiyeleri doğrultusunda yeniden şekil verdi ve bu kesinlikle fark ediliyor. Oyuncuyu, heyecanlı mücadeleler, çok sayıda misyon, çeşitli haritalar, kaliteli grafikler ve herşeyden evvel çok zevkli bir oyun bekliyor!

Dark Orbit Reloaded’a dair resimler

 


Yorum yapın!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*